Lapkričio mėnesio pramogos

Jaunuoliai ir vaikai lankėsi Vilniaus Katedros varpinės bokšte, edukaciniame užsiėmime "Kam skambina varpai?" Globotiniai susipažino su bokšto ir varpų istorija, taip pat piešė savo svajonių varpus. 

Sekmadieniais lankėmės Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre spektaklyje "Penki Merės stebuklai", taip pat Nacionalinėje dailės galerijoje - kūrėme savo svajonių aikštelę, edukaciniame užsiėmime "Kaip Lietuvą kūrė pasaulio menininkai?". Jaunuoliai dalyvavo Valdovų rūmuose vykusiame socialinės įtraukties koncerte "Už teisę kurti ir būti savimi", kurį organizavo Lietuvos specialiosios kūrybos draugija "Guboja", mininti 25 metų veiklos sukaktį. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais vaikai dalyvavo Spalvoto meduolio dienoje. Dekoravo meduolius, sausainius, puikiai praleido laiką ir beabejo nepamiršo namuose likusių draugų, kuriems atvežė po spalvotą meduolį. Valstybinis Vilniaus mažasis teatras, mūsų mažuosius globotinius pakvietė į spektaklį "7 nykštukai ieško snieguolės", vaikai labai džiaugėsi ir kupini įspūdžių grįžę į namus pasakojo išdykėlių nykštukų kelionę. 

Globotiniai dalyvavo "Liepaičių" šeimynos socialinės darbuotojos Birutės edukaciniame užsiėmime "Žemė-žmonių planeta". Jo metu buvo rodomas filmukas apie žemės susiformavimą bei kaip atsirado pirmieji žmonės.

Kaip ir kasmet psichologė Nadežda sukvietė vsus į salę paminėti Tolerancijos dienos, kurios metu priminė apie tai kas yra tolerancija ir kodėl ji yra svarbi kiekvieno mūsų gyvenime. Renginio pabaigoje, iš savo popierinių rankų antspaudų, globotiniai darė tolerancijos medį.