Nauji Metai atskubėjo ir šuniuką atlydėjo...

Globotiniams dar tęsiantis žiemos atostogoms, džiaugėmės poilsiu ir pramogomis. "Liepaičių", "Berželių" ir "Uosių" šeimynos globotiniai lankėsi Taikomosios Dailės muziejuje, kur grožėjosi Vaikų mados paroda iš A. Vasiljevo kolekcijos. Tradiciškai kalėdinį laikotarpį užbaigėme Trimis Karaliais, kurie apsilankę mūsų namuose, papasakojo apie savo svarbų vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenimo kelyje ir užrašydami ant durų, savo vardų pirmąsias raides, apsaugojo mus nuo piktųjų dvasių. Atostogas "Berželių" ir "Liepaičių" šeimynos globotiniai užbaigė pramogaudami Forum Cinemas Akropolis, su nuotykių filmuku "Bulius Ferdinandas".

Sausio mėnesį taip pat tęsiasi ir "Uosių" šeimynos socialinės darbuotojos Kornelijos projektas "Dora - nori padėti ir draugauti", bei "Liepaičių" šeimynos socialinės darbuotojos Rasos projektas "Džiozefina - nori padėti ir draugauti". Globotiniai puikiai leidžia laiką šių žavių augintinių draugijoje. Ne veltui šuns metai - draugaujame ir pramogaujame kartu. 

"Ąžuolų" šeimynos socialinė darbuotoja Violeta parengė projektą "Mano Lietuva - šalelė mylima", kuris skirtas Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 100-iui paminėti. Projekto metu vykdytojai padės išsamiau suvokti šalies kultūrą ir tradicijas, keliaus po žymias Lietuvos vietoves bei dar geriau pažins mūsų mylimą Lietuvą. Sausio mėnesį projekto dalyviai dalyvavo piešinių konkurse "Piešiu savo Lietuvą", globotinių piešinių paroda papuošė pensiono koridorių, o dalyviai už savo nuopelnus gavo padėkas ir prizus. Taip pat projekto dalyviai trispalvės spalvomis nudažė savo sniego pilį, 25 metrų pensiono tvorą papuošė savo gaminta trispalve. Vaikai ir jaunuoliai su malonumu dalyvauja projekte, kur gali išreikšti save per kūrybines veiklas.

Sausio mėnuo turi ir dar vieną naują projektą, už kurį yra atsakinga "Berželių" šeimynos socialinė darbuotoja Inga. Socialinis-edukacinis projektas "Išradimai", skirtas vaikams ir jaunuoliams lavinti, ugdyti ir padėti sužinoti, kada ir iš kur, atsirado mūsų kiekvieno kasdienybėje naudojami daiktai, reikmenys ir įrankiai. 

Kupini naujų minčių, tikslų ir siekių pradedame šiuos Geltonojo šuniuko metus!